HAKKIMIZDA

Yıldızhan Çelik Kapı - Hoşgeldiniz!

Yıldızhan Çelik Kapı, 2001 yılından itibaren üretimde bulunmaktadır. Son yıllarda konut ve işyeri güvenliğinin ön planda tutulması sektörü ileri seviyelere ulaştırmakla beraber, Yıldızhan Çelik Kapıları’da sektör içerisinde gelişmeye ve yenilenmeye doğru pozitif bir şekilde götürmüştür.

Sektörel bazda kaliteli yönetim ve üretim kadrosuyla güvenli üretimler yapmakla beraber, üretim sonrası süreçle beraber devam eden teknik hizmet süreci son derece başarılı bir şekilde uygulanmaktadır.

Daire Kapıları, Bina Giriş Kapıları, Villa Kapıları, Yangın Kapıları, Özel Güvenlik Kapıları, İş Yeri Giriş Kapıları her zevke uygun renklerde ve Maun, Amerikan, Lake Meşe, Cam, Ceviz, Gül gibi kaplamalarla müşterilerimizin tercihlerine sunulmaktadır. Multi Sistem Merkezi Kilit, Monoblok Kilit ve Normal Kilitle güvenli üst seviyelerde tutan koruma sistemi oluşturmaktadır. Yıldızhan Çelik kapıları, özgün tasarım, titiz işçilik, güvenliği estetiğe dönüştüren çelik kapıları ile müşterilerinin hizmetindedir.

En büyük ilkesi, müşteri memnuniyetini üs seviyelerde tutmak olarak belirlemiş ve bu memnuniyet için gerekli girişimleri bünyesinde oluşturmuştur. İşletmenin vizyonu müşterilerimizin gelişen ihtiyaç ve gereksinimlere uygun olarak beklentilerini karşılamak, kaliteli hizmet anlayışı ile deneyim ve güvenilirliğimizi istikrarlı ve sürekli kılmak, kaliteli, pazarlama ve satış faaliyetlerinde bulunmak, her geçen gün hızla büyüyen ve gelişen sektörün ihtiyacı konusunda tercih edilen ve en iyi hizmet sağlayan firma olmak, tüm çalışan personeli ile seviyeli, ülke milli değerlerine bağlı, dürüstlüğü ve hizmet anlayışını tüm birimlerinde benimsemiş bir kurum olmaktır.

Şirketimiz kurumsal bir firma olmayı hedeflemektedir. Sektörün her aşamasında var olan, marka değeri olan bir firma olmayı hedeflemiştir. Yılların verdiği tecrübe ve gururumuz, “Kaliteli Ürün” anlayışımızı değiştiremez. “Yüksek kaliteli ürün” ana prensibimizdir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarız. Bize göre, “müşteri daima haklıdır.” İstekleriniz doğrultusunda kendimizi geliştirmeyi “Vizyon” edindik.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.